Aşırı Kilolardan Lida’ yla Korunmak

Yapmak istemediğiniz şeylere hayır, yapmak istediklerinizin daha fazlasına evet deyin. Bu yoga egzersizi zihninizi çabucak sakinleştirir ve yoğun hayatınızda yeniden denge kurmanıza yardımcı olur. Lida kapsül kullanımı sırasında yoga yapmak zayıflama stresinden kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Bu sizi gevşetecek, stresi azaltacak, böylece olmadık şeyler yemekten kaçınmanızı ve sağlık için yemenizi sağlayacaktır.

Rahat bir şekilde ayakta durun ya da oturun. Burun deliklerinizden soluk alın ve ağzından ağır ağır soluk verin. Soluk verişinizi bir “haaaaa” sesi çıkararak abartın. Bu sesin boğazınızın arkasında yankılandığını hissedin. Birkaç kez tekrarlayın. Bu egzersizler lida ile daha rahat zayıflamanızı sağlayacaktır.

Soluk verirken, ağır streslerden, endişe ve üzüntülerden kurtulduğunuzu, omuzlarınızın her seferinde biraz daha hafiflediğini hissedin. Soluk alırken, içinize hafif, sakin bir duygu çektiğinizi hayal edin. Hayatta diğer her şey kaos halindeyken, üzerinde kontrol sahibi olduğunuz şey, bedeninize girmesine izin verdiklcrinizdir.

Abur cuburlara yöneldiğinizi fark etmenizin bir diğer nedeni de budur. Abur cubur tüketimi aşırı kilolara neden olacağı için lida kapsül ile önlem almak gerekir. Yeme bozukluklarının nedenlerinden biri de yiyeceklerle ilişkili bu kontroldür. Yeme bozukluklarından kaynaklanan kilo artışları için lida zayıflama hapı kullanımı uygundur. Unutmayın, yediklerinizin patronu sizsiniz. Zihninize ve bedeninize stresi azaltmanın daha iyi yollarının olduğunu öğretmeniz gerek.