Güçlü Etki Yaratan Lida Hapı

Lida hapı zayıflamada etkisini göstermiştir. Lida zayıflama kapsülleri ile kısa sürede kilo vereceksiniz. Formunuzu korumanın lida hapı ile gerçekleştiğini belirtmek isteriz. Lida hapları ile farklı biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken düzenli beslenmek ve lida hapını düzenli kullanmaktır. Düzenli kullanımında tabi orjinal lida hapı ise bir haftada etkisini gösteriyor. İçme sütünün bol miktarda kalsiyum içermesi, menapoz dönemi ve sonrası kadın sağlığı yönünden büyük önem taşımaktadır.

Zira bu dönemlerde ilave olarak adet kanaması (pms) dönemlerinde kadınlık hormonunun ani veya kalıcı düşmesine bağlı olarak kemiklerin kalsiyum bağlama kapasitesi de azalmaktadır. Bu nedenle kemiklere her zamankinden daha bol kalsiyum takviyesi yapılması gerekir ki bu takviye de en iyi, süt ve süt ürünleri ile mümkündür. Ancak kalsiyum yönünden son derece zengin olan bu gıda maddelerinin aşırı tüketimi neticesinde kalsiyumun böbrek kanallarında birikmesi ve böylelikle böbrek taşlarına neden olabileceği şeklinde araştırmalar da bulunmaktadır. Diyet yaparken sağlıklı yaşam sebzeleri ve lida hapı ile farklı biri olacaksınız.

Buna karşılık 96.000 denek üzerinde gerçekleştirilen en geniş kapsamlı araştırmalardan birisinin sonuçlarını sizlerle paylaşmak istiyorum. Bazı araştırmaların ve medyada dolaşan bazı bilgilerin aksine bol kalsiyum ve beraberinde bol su tüketenlerde böbrek taşma %27 oranında daha az olarak rastlandığı bildirilmiştir. Yani sütü bol tüketmeli ve su tüketimini de ihmal etmemelisiniz. Aslına bakarsanız süt zaten %80 üzerinde su içeren bir gıda maddesi oluşu ile de böbrek taşı oluşturmayacağının ve bu tür bir riskin etkeni olamayacağının habercisidir. Dolayısı ile çekinmeden ama mutlaka düzenli ve bol miktarda az yağlı süt içmeyi ve içirmeyi ihmal etmeyin. Kilo vermenin en basit yöntemlerinden biride sağlıklı beslenmek ve düzenli spor yapmaktır diye bilinir, fakat her zaman spor yapmaktır diye bilinir buna fısatımız olmadığı için lida hapını tercih edebiliriz. Spor kadar etkili olduğunu belirtelim.