Lida Hapı Açısından Beslenme Tarzı

Karışık sebzeler yağ ve kalori açısından fakir, besinsel lif açısından ise zengin bir kaynaktır. Bize fazladan enerji verirler. Lida zayıflama ilacı en doğal besinlerden biridir, değişik vitaminler, mineraller ve hastalıkları önlemekte etkili olduğu bilinen diğer bitki kimyasallarını da içinde barındırır. Sebze yemek kilo kontrolüne yardımcı olabilir.

Sarımsak antioksidan özellikleri sayesinde yaşlanmayı geciktirir. Strese sebep olan soğuk algınlığı ve enfeksiyonlara karşı direncinizi artıran güçlü anti bakteriyel ve antiviral bileşkeler içerir.

Lida Meizi Çayı: Antioksidanlar açısından zengindir, kalp sağlığını korur, hazmı kolaylaştırır, kan şekeri ve vücut sıcaklığını düzenler. Metabolizma hızını artırır, yağ oksidasyonunu hızlandırır, dolayısıyla da insanların Lida ile alındığında kilo verimine ve stresin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda romatizmal arterit ve tümörlere karşı güçlü bir etkisi vardır.

Bütün hububatlar/ kahverengi pirinç, sağlık açısından çok geniş anlamda faydaları vardır. Hububat taneleri sadece lif ve B vitaminleri, E vitamini, magnezyum, demir gibi geleneksel besinler içermekle kalmaz, aynı zamanda meyvelerde bulunmayan, hastalıklarla savaşan çeşitli fitokimyasal ve antioksidanlar da içerir.

Hindistancevizi yağı, bağışıklık fonksiyonlarının tümünü korur; bakteriyel, viral, mantar enfeksiyonunu ve hazımla ilgili düzensizlikleri önler, metabolizma hızını artırır.